Duhové talenty

Říká se, že na konci duhy můžeme nalézt poklad. Co ale duha uvnitř nás? Kolik má barev? A jaké poklady, které jsme ještě nestihli objevit, asi skrývá? A jsou tam nějaké vůbec?

Míchání barev nebylo pro mě nikdy záživné. Neuměla s ním pracovat a nedokázala jsem si představit, jaká barva má být ta konečná.

Cítila jsem, že něco není správně a nedokázala jsem to pojmenovat. Chtěla jsem od života víc. Víc pestrosti, víc barev, více vnitřní spokojenosti. Okolí mě tlačilo k tomu, abych se na svět dívala černobíle, ale mé vnitřní Já v tu chvíli křičelo: „Prosím, začni vnímat a využívej konečně už i jiné barvy!“

Když jsem už cítila, že potřebuji něco zoufale změnit, byla to ta poslední kapka a já se rozhodla vykročit ze své zóny komfortu, vzít štětec do ruky a začít objevovat nové odstíny.

Chtěla jsem to zkrátka začít vidět jinak. Život přece není jen černá a bílá. A tady přišlo jedno silné uvědomění, vždyť ta bílá tu černou dokáže zesvětlit. A já si s tím najednou dovolila hrát. Postupně jsem si vybarvovala své pocity celou škálou barev. Když jsem si přišla příliš chladná, bez života jako modrá barva, která mě pocitově studí, dobarvila jsem ji teplejší, červenou. Postupně se můj život stával plnější, barvitější a já měla pocit, že žiju naplno.

Toto je náš přístup k odkrývání vašich vnitřních talentů. Jsou nesmírně barvité, ale i proměnlivé. Skrývají nekonečně množství pokladů a možností u každého z vás. Jen je začít objevovat. Dovolit si být sám sebou, vyjít ze své zóny komfortu a začít žít sám za sebe.

Každý z nás má v sobě takovou vnitřní duhu schopností, talentů, osobnostních rysů

Pokud bychom si přiřadili jednotlivé barvy ke klíčovým talentům, vznikla by nám komplexní duha našich vnitřních předpokladů být v něčem výjimeční.
Vyniknout může každý, kdo si vědomě všímá svých předpokladů a kdo dává důraz na energetické barvy, ne na ty, které mu potřebnou energii berou.

Duha krásně vyniká na obloze, každá barva je dokonale sjednocena a vybarvena přirozeně.

Duha může mít někde začátek a konec, stejně tak naše talenty, pokud je nerozvíjíme…
Také ale může být ve své podstatě nekonečná, když není určen začátek a konec….

Chcete poznat svoji vlastní osobitou paletu barev, která určuje unikátnost vaší osobnosti?

Pomůžeme vám…

Naši připravenou paletu pro Vaše barvy najdete v talentkompas.cz

Vaše Sandra Maršíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *