SEBEDŮVĚRA A SEBEJISTOTA.
NEJLEPŠÍ INVESTICE JE DO SVÉHO OSOBNÍHO ROZVOJE

K největšímu tajemství života patří nepochybně otázky, kdo jsem a co je ve mně ukryto. TALENT KOMPAS je průvodcem na cestě k takovému sebepoznání. Dává vám nejen řadu podnětů pro váš osobní růst, ale dodá vám také odvahu a sebedůvěru ke změnám směrem ke spokojenějšímu, naplněnějšímu nebo úspěšnějšímu životu.

JSME SOUČÁSTÍ VAŠEHO RŮSTU

Není třeba být Superman, abyste se stali nejlepší verzí sebe sama. Naučíte-li se na sebe dívat optikou svých talentů, uvědomíte si nejen kdo jste, ale i kým se ještě můžete stát. Víme, že každý člověk dokáže víc, než si umí vůbec představit. Stačí jen odemknout svůj potenciál…

  • Rádi byste zjistili, na co máte talent a jak vám to může obohatit život?
  • Potřebujete posílit svoji sebedůvěru a smysluplně se rozvíjet?
  • Hledáte práci, která vás bude naplňovat?

Co vám TALENT KOMPAS přinese?

Lepší porozumění sobě i druhým
Více sebedůvěry
Jasný kariérní směr a smysluplnou práci
Nalezení oblastí, ve kterých máte předpoklady uspět
Nové podněty pro váš osobní nebo profesní růst
Ujasnění si svého životního poslání a dlouhodobých cílů

když je práce potěšením

Nemusíte být žádný psycholog, abyste chápali, že máte větší šanci cítit se dobře, nebo přímo skvěle, když ve své profesi využíváte své silné stránky. Vedle pocitu naplnění a energie si z práce také odnášíte nadstandardní výsledky. A to jde! Dělat co vás baví a být v tom skutečně dobří.

POROZUMĚT SÁM SOBĚ POMÁHÁ NAJÍT CESTU I KE SVÝM DĚTEM

Zjistili jste, že vaše dospívající dítě má jiné ambice než vy? To, že o své kariéře a budoucím uplatnění přemýšlí jinak neznamená, že jednou nebude úspěšné. Podpořte přirozené talenty svých dětí a podívejte se na ně skrze jejich vlastní osobnost. Prohloubíte tak pochopení i respekt ve své rodině a podpoříte kvalitu vzájemných vztahů.

Je vaše dítě středoškolák a má za sebou i pár brigád nebo pracovních zkušeností? Dejte mu TALENT KOMPAS vyplnit. Talent číslo jedna dostanete zdarma k dispozici ihned a můžete zvážit, zda pořídíte plnou verzi testu.

DOKÁŽEŠ VÍC

Blog plný inspirace a tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno.

Zobrazit všechny články >>