STOP sekvenčnímu snímání talentů

Co kdybyste se na dnes na chvíli zastavili, zavzpomínali a vrátili se ve vzpomínkách do časů černobílého filmu, kdy ještě barevná forma projekce neexistovala?

Také jste jako děti vytahovali z krabice u prarodičů pásky nesoucí název „negativ,“ prohlíželi si je proti světlu a zkoušeli je různě nastavovat prosti světlu, abyste jim alespoň ve svých očích vtiskli barevné představy?

Náš mozek je nastavený jako fotoaparát na sekvenční snímání. Nestíhá zpracovat pořádně jednu událost, protože přijde vzápětí další. Bum a dva. Není čas udělat fotku sám v sobě, která může dozrát na vyvolání a dobarvení.

Vtiskněte barvy tam, kde vám schází, abyste mohli začít malovat vlastní příběh

A možná to znáte sami. Chvíle, kdy jste měli pocit, že vše je černobílé. Aby to bylo snesitelnější, situace a vztahy kolem Vás jste si v představách začali dobarvovat. Vkládali jste do nich nějakou emoci, která s Vámi v tu chvíli ladila. Vlastně to nedalo ani tolik práce a představa konečného výsledku ve všech barvách a za přítomnosti žádoucích emocí způsobila to, že Vaše mysl Vás začala vést způsobem, že Vaše představy se začaly naplňovat a Vy jste si tak za pomoci barevné vizualizace dokázali vytvořit pestrou a barevnou realitu. Realitu s názvem spokojený a plnohodnotný život.

Život se někdy odvíjí způsobem, kdy nám není právě lehko. Spouštět si však ve své hlavě pestrobarevné snímky dokáže podnítit Váš potenciál i talent.

Důležité však je své představy a snímky ve své hlavě spouštět vědomě.

Není smyslem promítat si jednu představu za druhou a rozptylovat svoji pozornost několika směry. Může se Vám totiž lehko stát, že když se nezastavíte a nesoustředíte se na své priority a rozvoj svých konkrétních talentů, představy i Váš potenciál Vám proklouznou jako voda mezi prsty.

Spěch, rychlost blesku, zařadíme turbo, ale už nepodřadíme….

Musím stihnout toto…
Musím ještě zvládnout tamto…
Musím to mít na čas….

Občas tedy potřebujeme podřadit, fotit vše kolem, ale i v nás pomaleji, abychom našli řešení, vyvolali v sobě jen to, co právě potřebujeme.
Když totiž nebudeme dostatečně trpěliví a také pozorní, může se nám stát, že na své talenty budeme pohlížet pouze černobíle namísto toho, abychom jim vtiskli plnou paletu jejich barev, jakou si zaslouží.

Předkládáme Vám náš „negativ“ v podobě eshop, abyste odkryli Vaše přirozené barvy potenciálu = KLÍČOVÉ TALENTY.

Zda je v dalším kroku vyvoláme s Vámi a naším www.talentkompas.cz záleží již na Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *