Upečte si u nás svůj talent

Chtěli jsme pro vás připravit kuchařku. Kuchařku, na základě které si u nás dokážete upéct svůj talent a která vám ukáže, které „ingredience“ k tomu potřebuje a jak s takovými ingrediencemi nakládat.

A protože od myšlenky nemáme daleko k činu, předkládáme její úvod.

V množství energie je síla

Už jste někdy slyšeli obrat „v množství je síla?“ Pravděpodobně ano. Ale abychom plně pochopili význam takového tvrzení, vždy se ptáme: v jakém množství a v jaké energii?

Zdánlivě složitá otázka má naprosto jednoduchou odpověď: Ve všem, v čem se cítíme dobře!

Zažíváte momenty, kdy Vás obklopují lidé, kteří vám dávají nesmírnou energii, cítíte, že vše se děje jednodušeji, rychleji a s lehkostí bytí? Víte, co to znamená? Že jste ve správnou chvíli na správném místě.

Problém však nastává v okamžiku, kdy se někdo nachází v dobré energii, ať už kolektivu, příležitostí nebo jiných okolností, ale neumí s ní správně naložit nebo pochybuje. O čem? O sobě, o druhých, o všem. Pravda je totiž taková, že každý z nás umí něco líp a něco hůř, než druhý člověk. Kouzlo být spokojený a cítit se dobře však spočívá v tom, že se soustředíte na věci, které nám jdou a přestaneme se zabývat tisíci dalších věcí, které neovládáme.

Ten umí to a ta zase tohle a všichni dohromady udělají moc

Připomíná vám to něco známého? Pokud jste si vzpomněli na pohádku Císařův pekař, tak to je správně.

  • Každý z nás je v něčem jedinečný
  • Každý z nás může začít pracovat na svých silných stránkách
  • Každý z nás umí něco jiného lépe, než druzí
  • Vezměte si pomyslnou kuličku jako měl Golem v pohádce, lidé věděli, že se začne něco dít, kdo má Golema má moc, sílu a také ho ovládá…záleží, jak bude tato výhoda využita.

Prostý lid nepotřeboval tuto sílu k nesmyslným věcem, zapojili svůj přirozený TALENT.

Do naší pekárny talentů, vstupte jako pekař, kterého napadlo využít smysluplně energie od Golema.

Nyní po pročtení již vstupujete jako zmiňovaný pekař….Máte povědomí o tom, jak využívat smysluplně tolik energie.

A to je úvod do naší kuchařky. Kuchařka nemusí být nekonečně dlouhá, aby splnila svůj účel. Aby se člověk nasytil nebo uspokojil své chutě stačí i jeden recept.
Proto naše recepty pro Vás budou tak dlouhé, jak jen budete chtít vařit Vy ve svém „hrnci talentů“!

Podaří-li se vám umíchat Vaše klíčové talenty, nahlédnout do sebe, zvednout tu pomyslnou „pokličku“ na hrncem, je to první krok k vlastnímu uvědomění a posunu vaší osobnosti.

Zapněte tuto pekárnu co nejdříve a přestaňte plýtvat čas a energii tam, kde se vám nikdy nevrátí. Využívat své talenty totiž znamená využívat svůj potenciál naplno! Spokojenější, úspěšnější a naplněnější.

Pomyslnou pekárnu jsme vám již předehřáli, stačí si už jen upéct a vychutnat Vaše talenty s www.talentkompas.cz. Těší nás, že můžeme být vaším průvodcem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *